п'ятниця, 13 квітня, 2018, 17:37 Економіка
Уряд Гройсмана – «поплавок», який пливе за течією економічних подій, – Андрій Новак
ZIK
ZIK

Чинний уряд не проводив жодних реформ із економіки. От саме тому я стверджую, що уряд Гройсмана – це уряд-«поплавок», який просто пливе за течією економічних подій.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив економіст Андрій Новак.

Аналізуючи діяльність Володимира Гройсмана на посаді Прем’єр-міністра України, Андрій Новак заначив, що реформ, які б покращили економічну ситуацію в Україні, цей уряд насправді не проводив.

«Тому діючий уряд я би назвав «поплавком», який знаходиться на хвилі. От куди хвиля несе, туди цей поплавок і рухається. Тобто діючий уряд не веде політики, він не є кораблем, який веде економіку України хоча б у якомусь напрямку. Це поплавок, який залежно від того, звідки подує вітер, туди і пливе», – каже Андрій Новак.

Гість програми також зазначив, що за два роки роботи цього уряду країна не побачила цілеспрямованої, стратегічної або хоча б тактичної економічної політики.

«З того, що ми називаємо реформами в економіці, уряд нічого не запропонував. Навіть ті реформи, про які найбільше говорили, а це пенсійна, медична та освітня реформи, то з точки зору економіки ніяких змін не відбулося», – наголосив економіст.

Андрій Новак додав, що саме економічні реформи були потрібні Україні, однак уряд Гройсмана їх не проводив.

«От саме тому я стверджую, що діючий уряд – це уряд-«поплавок», який просто пливе за течією економічних подій»,– заявив Новак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 20:54 :34