Новини » Київ 13 квітня, 2018, 22:14
У Києві стартував відбір пляжних рятувальників
ZIK
ZIK

Швидкі, розумні, витривалі – саме такими мають бути майбутні столичні пляжні рятувальники. В Україні стартував перший етап відбору претендентів, а сьогодні відбувся тестовий заплив. Обиратимуть рятувальників із півтисячі охочих.

Про це йшлося у програмі новин «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Із шапочками для плавання, окулярами та плавками люди зібралися біля басейну Міністерства оборони. Саме там відбувся перший етап добору пляжних патрульних на швидкість та витривалість. Завдання було проплисти кролем 50 метрів за п’ятдесят секунд, потім – ще 250 метрів за вісім хвилин, і на десерт – протриматися на воді дві хвилини без рук. Далі була співбесіда і тест.

Тести зосереджені на те, щоб зрозуміти, чи людина є конфліктною. А також чи може вступити в суперечку задля того, аби залагодити певну ситуацію. Також важливо визначити наскільки людина є мотивованою і чи взагалі ця професія є цікавою для неї», – сказав супервайзер пляжного патруля Євген Перепелиць.

Поки патрульні ділилися всіма тонкощами другого етапу, конкурсанти легко здолали перший. Але спробували себе випробувати.

«За двадцять метрів не відчула ані рук, ані ніг, проте не зупинилася. Здолала останні два метри і згодом мені сказали, що на жаль не взяли у склад пляжного патруля», – розповіла журналістка Мар’ям Ель Хасан Алі.

«Насправді, сьогодні майже 70 відсотків тих, хто сьогодні прийшов, змогли вкластися у 50 секунд. Але ті, хто виконали вправи за 52 чи 54 секунди, ми також запрошуємо», – прокоментував інструктор пляжного патруля Валерія Назаренко.

Добір пляжних рятувальників триватиме до травня. Потрібно 120 осіб. Далі їх два тижні вчитимуть техніки безпеки, навичок порятунку та надання першої медичної допомоги. На столичні місця відпочинку вийдуть уже в червні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 12:49 :42