Новини » Політика 13 квітня, 2018, 21:15
Сергій Лещенко: У Порошенка є мандат лише на дві теми, а не на все в Україні
ZIK
ZIK

Петра Порошенка обирали на пост Президента для того, щоб він займався лише двома речами: міжнародними відносинами та національною безпекою й обороною. У нього є мандат лише на дві теми, а не на все на світі, що йому подобається.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Лещенко.

Сергій Лещенко зазначив, що Петра Порошенка обирали на пост Президента не для того, щоби він урочисто перерізав стрічки і відкривав дитсадки, а для того, щоб він виконував лише дві речі:

«Міжнародні відносини та національну безпеку й оборону. У нього є мандат лише на дві теми, а не на все на світі, як йому подобається. Бо там від підписує контракти на електровози, а вже тут – запрошує Ryanair в Україну. Це взагалі не його відповідальність», – наголосив Сергій Лещенко.

Нардеп додав, що як Президент України Петро Порошенко сьогодні цікавиться лише тим, де є можливість заробити гроші.

«Але я вважаю, якщо ти обраний Президентом – виконуй те, що ти маєш виконувати, а не хапай усі теми, які потрапляють тобі під руку», – зазначив Лещенко.

А що стосується усіх заяв президента, Лещенко наголосив, що вони мають бути не лише сказаними, а й втіленими у життя.

«Але тут усе дуже скрутно. До прикладу, минулого тижня в одному журналі вийшов величезний матеріал, де розповідається про корупцію, де в ганебний спосіб оточення «Народного фронту» і Президента Порошенка просто заробляє на війні і на військових контрактах. Це має місце. Але, якби Порошенко мав фокус на боротьбу з корупцією, цього б ніколи не було», – додав Сергій Лещенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:45 :51