Новини » Політика 13 квітня, 2018, 5:35
Семенуха: На Безпековому форумі Президент вкотре зімітував боротьбу з Росією
ZIK
ZIK

Заява Президента Порошенка про скасування окремих положень Договору про дружбу з Росією – це імітація боротьби з ворогом.

Таку думку висловив народний депутат України Роман Семенуха в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, в межах виступу на Безпековому форумі в Києві 12 квітня Президент Петро Порошенко заявив, що пропонуватиме Верховній Раді зупинити дію окремих положень Договору про дружбу з Росією.

«На мою думку, такими заявами Президент просто вводить суспільство в оману. Це така сама маніпуляція, як щодо питання припинення безвізового режиму з Росією.

Адже насправді, щоб зупинити безвіз із РФ, не потрібні жодні рішення українського парламенту. Існує міждержавний договір, де Україна в односторонньому порядку може розірвати цей пункт», – зауважив Семенуха.

На думку депутата, такі кроки потрібно було робити ще в 2014 році, одразу ж після анексії Криму, коли до України почала масово їхати російська агентура.

«Як між двома воюючими країнами може існувати Договір про дружбу навіть в окремих питаннях?! Тому я вважаю, що чинне вище керівництво України не має на меті отримати перемогу у війні з Росією.

Натомість Президенту на Безпековому форумі потрібно було вкотре зімітувати боротьбу з ворогом, яка нічого спільного з реальною боротьбою не має», – наголосив Роман Семенуха.

Читайте також: Санкції проти російських олігархів: чи вдарить Порошенко по своїх?

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 21:52 :42