п'ятниця, 13 квітня, 2018, 16:39 Суспільство
Не треба приховувати, що й серед волонтерів бувають «перевертні», – Діана Макарова
ZIK
ZIK

Із початком війни з’явилися шахраї, які хочуть нажитися на конфлікті. Такі персонажі були і серед волонтерського руху. Зараз деякі із них займають високі посади.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказала волонтер Діана Макарова.

«Від 2014 року дуже багато волонтерів хотіли заробити на війні. Я не назву жодного прізвища, бо про цих «перевертнів» і так знає багато людей», – переконана волонтерка.

Діана Макарова вважає, що бажання нажитися на війні є неминучим явищем.

«На морі разом із хвилями здіймається піна. Тому я з перших днів війни знала, що серед волонтерів будуть шахраї. Це треба сприймати нормально і не приховувати. Щоправда, у 2014 році ми боялися, що публікація імен підіб’є репутацію всього волонтерського руху і народ більше нікому не повірить», – розповідає волонтерка.

Діана Макарова зазначає, що навіть її намагалися підключити до корупційної схеми.

«Треба говорити правду, якої, чомусь, всі бояться. Безумовно, це гірка пілюля, але іноді і її треба з’їсти. Бо ж коли грабіжники займають високі чини, ми кусаємо лікті і нічого не можемо вдіяти», – говорить Діана Макарова.

Водночас, волонтер Натан Хазін наголошує, що справжні волонтери не є «зрадофілами» і чітко знають свій шлях.

«Це дуже структуровані люди. Вони знають з ким і як розмовляти, вміють виконувати завдання швидко і якісно, можуть відповідати за себе та інших. Я вважаю, що завдяки волонтерському руху з’являються лідери, які впливають на перебіг історії України», – переконаний Натан Хазін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 21:57 :56