Новини » Економіка 13 квітня, 2018, 19:35
Нардеп Бондар: Європі не потрібна під боком потужна індустріальна країна
ZIK
ZIK

Україна повинна прийняти нову економічну політику, насамперед, орієнтовану на зростання промисловості, інновацій, і лише тоді держава зможе бути впливовою.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (група «Відродження») Віктор Бондар.

Гість програми переконаний, що Росія не дасть ввести миротворців на Донбас, а очікуватиме зміни влади та Президента в країні.

«Їхнє завдання зараз – розхитати ситуацію і змінити хоча б відносини з Україною, перевести в інший формат», – каже Віктор Бондар.

Повертаючись до теми санкцій, політик зауважив, що світ реагує на події у Великобританії значно яскравіше, аніж на усі події в Україні за чотири роки. Це, на його думку, свідчить про те, що сьогодні Україна залишилася сам-на-сам зі своїми проблемами. З його слів, санкції могли запровадити ще три роки тому, тоді ж – надати військову допомогу. Що ж до наданих кредитів, то кошти партнери України уже повертають назад як свої, наголосив депутат.

«4 трлн грн за 4 роки витратила Україна, і ми не бачимо на сьогодні жодних економічних результатів», – зазначив гість програми та додав, що для України ці суми – величезні, а для світу – це мізер, і якби партнери хотіли підтримати нашу державу, зайшли б зовсім інші кошти, були б інвестиції.

Віктор Бондар переконаний, що Європі насправді не потрібна під боком потужна індустріальна країна.

«Їм потрібна аграрна сировинна країна, 15-20 млн населення. Вони свої питання будуть вирішувати, їм не потрібна тут потужна країна», – зазначив гість програми та нагадав, як нині себе поводить Німеччина щодо «Північного потоку-2», інші країни, переслідуючи, насамперед, свої економічні цілі та інтереси.

Політик зауважив, що час від часу такі питання, як-от щодо Сирії, збурюють європейські країни, проте згодом російські гроші знову змушують їх «танцювати під їхню дудку».

«Я вважаю, вихід єдиний: сама Україна повинна прийняти нову економічну політику, насамперед, орієнтовану на зростання промисловості, інновацій, і тоді ми можемо бути впливовими і щось робити», – переконаний гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:31 :55