Новини » Політика 13 квітня, 2018, 22:20
Лещенко вважає імовірним переобрання Порошенка за прикладом Єльцина в 1995 році в Росії
ZIK
ZIK

Згадайте 1995 рік у Росії і Єльцина, який був між пияцтвом і маренням. Олігархи технологічно вивели його у другий тур, усі медіа працювали на нього, і він став президентом. Його обрали у 140-мільйонній країні на другий термін. Такий сценарій може повторитися в Україні.

Таку думку в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK висловив народний депутат України Сергій Лещенко.

Сергій Лещенко вважає, що у Петра Порошенка є усі можливості перемогти на наступних президентських виборах.

«І у мене є приклад перед очима, як він це може зробити. Згадайте 1995 рік у Росії і Єльцина, який був між пияцтвом і маренням, але олігархи технологічно взяли його у «коробочку», вивели у другий тур проти Зюганова, усі медіа працювали на нього, альтернатива була жахлива, і він став президентом вдруге. У Росії це зробили із немічним президентом, його обрали у 140-мільйонній країні на другий термін!» – наголосив Сергій Лещенко.

Тому, додає народний обранець, такий самий сценарій може повторитися і в Україні.

«В Україні можливо все! Тому казати, що Порошенко не буде переобраний, я на себе відповідальності не беру. Я знаю, який арсенал є у його руках. А це адмінресурс, силовики, СБУ, ДБР він під себе створює. А якщо ми подивимося на медіа, ми не побачимо на великих телеканалах, які належать олігархам, критики Порошенка. Там може бути все, але корупційних розслідувань Президента немає. І у парламенті ми бачимо, який «шабаш», – зазначив Лещенко.

Народний депутат також зауважив: якщо в Президента є політична воля, то все в Україні працює набагато краще, аніж мотор «Богдана».

«Але, якщо не хочеться, то ми рік будемо створювати Антикорупційний суд та Службу фінансової розвідки. Однак, якщо є політична воля у Порошенка, повірте, він здатен мобілізовуватися і якщо треба він «вичавить» рішення навіть з дуже складних союзників», – додав Сергій Лещенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:53 :33