Новини » Політика 12 квітня, 2018, 12:11
Ян Пєкло назвав Польщу справжнім союзником України
Надзвичайний і повноважний посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло. Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Надзвичайний і повноважний посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Польща є справжнім союзником України і намагається надавати максимальну допомогу, тому українським політикам слід більше зосереджуватися на спільних інтересах і підтриманні єдності між країнами.

Про це заявив посол Польщі в Україні Ян Пєкло у виступі на 11 Київському безпековому форумі, повідомляє «Укрінформ».

«Ми підтримуємо демократичну стабільність України на різних можливих рівнях – за допомогою військових навчань, створення українсько-польсько-литовської бригади, яка розташована на кордоні з Польщею і повністю готова до дій, ми надаємо рекомендації і консультації через спеціальний комітет з оборони, фінансово підтримуємо деякі проекти для внутрішньо переміщених осіб на Донбасі – у Слов’янську, Краматорську, Маріуполі. Будь ласка, майте на увазі і не забувайте, що Польща є справжнім союзником України, і ми намагаємося робити все максимально можливе для України», – сказав Пєкло.

У цьому контексті він зауважив, що деякі українські політики вважають Польщу країною, яка генерує проблеми у двосторонніх відносинах. На його думку, такий підхід є неконструктивним.

«Ми повинні думати про наші спільні інтереси, ми повинні думати про єдність, ми повинні зосереджувати зусилля на цьому, адже Росія зацікавлена у порушенні нашої єдності і створенні проблем», – наголосив дипломат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:42 :50