Новини » Львів 12 квітня, 2018, 16:40
У Львівській політехніці відбудеться зустріч із секретарем Світового Конґресу Українців

Львівська політехніка запрошує на зустріч із генеральним секретарем Світового Конґресу Українців, Президентом Союзу українських організацій Австралії Стефаном Романівим.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

З нагоди вшанування 85-ої річниці Голодомору в Україні Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою спільно із Народним домом «Просвіта» Львівської політехніки 17 квітня о 14.00 проводять зустріч під назвою «Україна пам’ятає – світ визнає» за участю з Голови Міжнародного координаційного комітету у справі Голодомору, Генерального секретаря Світового Конґресу Українців і Президента Союзу українських організацій Австралії Стефаном Романівим.

«За радянської доби в умовах бездержавності саме українська діаспора вперше розгорнула масштабні міжнародні інформаційні кампанії з дослідження, висвітлення правди та вшанування пам’яті жертв Голодомору, які отримали великий резонанс та сприяли засудженню злочинів радянської влади. За роки нашої незалежності українці у десятках країнах світу відкрили низку меморіальних комплексів та пам’ятників, підготували багато наукових праць, провели низку міжнародних конференцій та публічних акцій, серед яких «Незгасима свічка», «Народ мій завжди буде!», «Свічка моління», «Україна пам’ятає – світ визнає» тощо. Участь у них взяли сотні тисяч людей на усіх континентах», – зазначають організатори.

Ключову роль у цій діяльності відіграє Міжнародний координаційний комітет у справі Голодомору Світового Конґресу Українців, метою якого є привернення уваги світової громадськості до питання визнання Голодомору Геноцидом українського народу та вшанування пам’яті жертв цього злочину. Важливим результатом цього стало визнання Голодомору геноцидом українського народу у 17-ти країнах світу.

У рамках зустрічі Стефан Романів поспілкується із студентами, науковцями, видавцями, журналістами, громадськістю міста. На події буде представлено виставку «Світовий Конґрес Українців: правда про Голодомор», а також презентовано просвітницькі проекти про дослідження Голодомору інституціями української діаспори, реалізовані Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою за участю студентів Національного університету «Львівська політехніка».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 03:42 :31