Новини » Спорт 12 квітня, 2018, 11:30
Офіційно: WADA звинуватило Росію в дачі хабара голові Міжнародного союзу біатлоністів
Андерс Бессеберг. Фото: tass.ru
Андерс Бессеберг. Фото: tass.ru

Відділ розслідувань всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) звинуватив президента Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) норвежця Андерса Бессеберга в отриманні хабара від представників російського біатлону.

Частина висновків ґрунтується на свідченнях інформатора WADA Григорія Родченкова, який заявив, що влітку 2013 року Бессеберг отримав від російської сторони «повний дипломат доларів», повідомляє sport.rambler.ru.

Представники WADA вважають, що корупційну схему підтверджує підтримка Бессебергом Росії і маніпуляції генерального секретаря союзу Ніколь Реш з біопаспортами біатлоністів.

«Російська сторона успішно взаємодіяла з президентом Бессебергом і генсеком Реш для відстоювання своїх інтересів. Обидва чиновники однаково залучені в корупційні схеми і, ймовірно, знали про роль один одного», – йдеться в доповіді.

10 квітня австрійська поліція провела обшук в штаб-квартирі IBU в Зальцбурзі. Представники WADA розповіли, що обшук штаб-квартири союзу був пов’язаний з розслідуванням з питань допінгу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 04:10 :00