четвер, 12 квітня, 2018, 13:44 Суспільство
«Добрий ZIK» здійснив мрію колишньої монахині, яка стала матір’ю для десяти дітей
ZIK
ZIK

У двадцять один Катерина Долгова стала монахинею. Проте згодом покинула стіни монастиря, бо відчула, що має іншу місію – жінка почала працювати у дитбудинку і всиновила аж десятеро дітей.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» на телеканалі ZIK. 

Коли Катерині Долговій виповнилося двадцять один – вона пішла у монастир. Там вона прожила аж п'ятнадцять років.

«Я норовлива людина – у школі завжди билася, з хлопцями гуляла. З матір’ю іноді сварилася, а найбільше через те, що хочу стати монахинею. І так, одного дня, я просто зібрала речі, лишила рідним записку і пішла», – розповідає героїня проекту.

«У мене було відчуття, що донька мене кинула. В монастирі її налаштовували не їхати додому, але Катерина наполягала часто на своєму», – додає мати Ольга Долгова.

У монастирі Катерина Доглова шукала відповідей, а тому після семи років роздумів, жінка вирішила прийняти вічні обіти.

«Я їй наголошувала на тому, аби вона все добре зважила. Адже після вічних обітів не можна виходити з монастиря», – коментує сестра героїні проекту Світлана Дишель.

Втім прийнявши вічні обіти, Катерина зламала всі правила і залишила монастир. Жінка пішла працювати у дитячий будинок. А через кілька років міська служба справ дітей запропонувала їй стати мамою-вихователем.

«Я взяла до себе проблемних дітей, які дали мені дуже багатий досвід. Тепер з іншими людьми мені дуже легко», – розказує героїня проекту Катерина Долгова.

Так колишня монахиня, яка заприсяглася не виходити заміж і не народжувати, стала мамою для десяти чужих дітей. Вона виховує їх у мирі та злагоді, наголошуючи на одному правилі: «Завжди допомагай потребуючим».

За постійними клопотами Катерина Доглова часто не має часу для себе, тому «Добрий ZIK»  вирішив подарувати жінці відпочинок у найкращому санаторії України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 21:30 :00