Новини » Львів 11 квітня, 2018, 10:44
Звільнений голова Бродівської РДА проводить наради в райдержадміністрації

Вчора, 10 квітня, голова Бродівської райдержадміністрації Орест Цигилик провів щотижневу апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Бродівської райдержадміністрації. 

У нараді приняли участь, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Адамець, заступник голови Бродівської районної ради Віра Підгрушна, голова громадської ради при Бродівській райдержадміністрації Сергій Мельник.

В ході проведення наради кожен керівник структурного підрозділу РДА, районних служб та установ доповів про стан справ та плани на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах. 

За результатами наради прийняті відповідні рішення, дані протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району. 

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко своїм розпорядженням №54/2018-рп звільнив з посади голову Бродівської РДА Ореста Цигилика. 

У розпорядженні Президента, підписаному 5 квітня зазначено: «Звільнити Цигилика Ореста Любомировича з посади голови Бродівської районної державної адміністрації Львівської області відповідно до пункту 2 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України у зв’язку із скасуванням допуску до державної таємниці». 

Орест Цигилик працював на посаді голови Бродівської райдержадміністрації з 22 січня 2016 року. Перед тим займав різні посади в райдержадміністрації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 23:15 :46