середа, 11 квітня, 2018, 23:00 Політика
Ставнійчук: Не лише влада, але й правоохоронна та судова системи почали боятися вулиці
ZIK
ZIK

Не варто очікувати, що у справі Бубенчика будуть якісь зрушення. Річ в тому, що в державі з’явився новий фактор, якого не було протягом попередніх трьох років. Не лише влада, але й правоохоронна й судова системи почали боятися вулиці.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявила член Венеціанської комісії (2009 – 2013) Марина Ставнійчук.

«Попри те, що Порошенко на весь світ говорить, що в нас супер судова реформа, за останні роки показники діяльності судової системи знизились. Для правоохоронної сфери характерний непрофесіоналізм, залежність і політизація роботи. У процесі над Бубенчиком йдеться про те, що цей чоловік скоїв вбивство двох співробітників правоохоронних органів. Очевидно, що слідче управління ГПУ, яке розслідує цей злочин та інші щодо Майдану, не діє ні професійно, ні політично незаангажовано», – вважає пані Ставнійчук.

На переконання гості програми, не варто очікувати, що в цій справі будуть якісь зрушення.

«Крім того, з’явився новий фактор, якого не було впродовж попередніх трьох років. Держава почала боятися вулиці. Державний примус втрачений як функція. В тому числі правоохоронна і судова системи також почали боятися вулиці. При розгляді справи Бубенчика в суді був серйозний натиск від людей, які прийшли», – відзначила політик.

Також пані Ставнійчук наголосила на резонансній справі щодо державного перевороту за рішенням Конституційного суду 2010 року.

«Вона довго розслідувалась. Було кримінальне провадження щодо суддів і чиновників і, зрештою, знайшли крайніх міністра юстиції та його заступника. Міністр опублікував рішення Конституційного суду і давав вказівки підлеглим. Виявляється, рішення 2010 року чинне досі, і ніхто його не скасував», – констатувала Марина Ставнійчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 08:27 :07