Новини » Політика 11 квітня, 2018, 21:10
Марина Ставнійчук: Розповідь Цукерберга свідчить про те, що у світі контрольовані всі
ZIK
ZIK

Те, про що нам учора розповів Цукерберг, воно вражає. І вражає тим, наскільки сьогодні контрольовані всі і кожний.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповіла екс-член Венеціанської комісії Марина Ставнійчук.

Як відомо, глава соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг дав свідчення в Конгресі США через витік даних британських користувачів соцмережі.

Аналізуючи виступ Цукерберга, Марина Ставнійчук зазначила, що інформація таки править світом, але формат цього правління вже зовсім інший.

«Адже те, про що нам учора розповів Цукерберг, воно вражає. І вражає тим, наскільки сьогодні контрольовані всі і кожний», – зауважила гостя програми.

Марина Ставнійчук додала, що це серйозний виклик для такого суспільства, як українське.

«Адже відомо, що концепція інформаційної політики, попри те, що ми маємо міністерство та міністра, але кожен із нас, хто критикує владу, відчуває на собі їхню роботу. Наприклад, якщо ти різко висловишся на програмі «Народ проти» або напишеш різкий блог на «Українській правді», то я точно знаю, що з’явиться величезна кількість ботів, які будуть розказувати мені про мене те, чого в житті не було. Тому з цієї точки зору нам дуже важливо захистити права і свободи людини та захистити можливість конкурентної політики», – наголосила Ставнійчук.

А щодо інформаційної безпеки України, то, за словами екс-члена Венеціанської комісії, чинна влада, яка намагається одночасно служити Америці та Росії, можливо, і не бачить необхідності вирішувати проблеми, які є.

«Але у майбутньому нам треба чітко думати про концептуальний підхід до інформаційної безпеки і про те, якими технічними засобами Україна може це робити та у яких сферах це має бути зроблено. Тому до цього треба підходити системно. А щодо сьогодні, то мені дуже шкода, що концепція інформаційної безпеки країни повисла у повітрі», – додала Марина Ставнійчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 13:04 :36