середа, 11 квітня, 2018, 22:05 Політика
Екс-заступник голови АП: Влада зараз шукає третій елемент свого адмінресурсу – страх
ZIK
ZIK

Сьогодні влада володіє величезним адміністративним і медійним ресурсами. Зокрема, триває боротьба за ZIK, адже треба впливати на людей і промивати їм мізки. Але сьогодні влада шукає ще один ресурс – страх.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявила екс-член Венеціанської комісії Марина Ставнійчук.

Як відомо, в Кабміні напрацювали законопроект, що передбачає посилення відповідальності за підкуп виборців, прийняття виборцем підкупу та інші порушення виборчих прав.

Зокрема, у розробленому законопроекті за підкуп виборців пропонується карати до 6 років позбавлення волі.

Експерт Венеціанської комісії Марина Ставнійчук каже, що таку ініціатива Уряду щодо притягнення виборців до відповідальності за те, що їх будуть підкуповувати на виборах, важко навіть осмислити.

«Адже коли формувалося виборче кримінальне й адміністративне законодавство щодо відповідальності за виборчі правопорушення, зазначалося, що волевиявлення в Україні – вільне. А усі, хто заважають цьому вільному волевиявленню, мають нести відповідальність. Тому зараз влада формує у людей страх», – вважає гостя програми.

Більш того, додає Марина Ставнійчук, влада сьогодні володіє величезним адміністративним ресурсом, якого немає в опонентів.

«Влада також володіє і медійним адмінресурсом, зокрема, йде боротьба за ZIK, адже треба впливати на людей і промивати їм мізки. Але сьогодні влада шукає ще один ресурс – страх. Але замість цього вони б краще подумали над тим, як їм сформувати самостійну концепцію України як держави, яка сьогодні знаходиться на перехресті», – наголосила Ставнійчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 11:23 :33