Новини » Політика 10 квітня, 2018, 21:15
Віра Савченко: Надія зробила переворот – вона «підірвала» Раду

Надія Савченко – це лакмусовий папірець на кисле середовище, а українська політика «скисла».

Про це в ефірі програми «Drozdov» на телеканалі ZIK заявила сестра Надії Савченко Віра.

Гостя програми зауважила, що, на її думку, Надія таки зробила переворот – вона таки «підірвала» Раду. «Принаймні політики заговорили, що ми розуміємо, що нас люди прокляли і ненавидять. Вони це розуміють, але не йдуть», – зазначила Віра Савченко.

Гостя програми зауважила, що час розставить крапки у питанні підтримки чи непідтримки українцями її сестри, а ось із українськими судами, каже вона, для неї особисто буде непросто.

«Із Росією усе було зрозуміло. Там – це одна тоталітарна машина, там немає нічого, а тут, як говорити західним політикам, що моя Україна – це дуже добра країна, але українські політики тільки маскуються під демократів. Услід за Савченко йде Холодницький, Ситник… Кого не вбили, того вислали або посадили. Боротьба з корупцією тільки імітується, але насправді все там узурпується… Як нашим західним партнерам так тонко говорити, що Україна – це добре, але українська влада – це поки що дуже погано?» – зазначила Віра Савченко.

Гостя програми вважає, що західні партнери, які витрачають кошти на Україну, повинні бачити такі речі, як-от звільнення генпрокурора Шокіна та заміна його на «ручного» Луценка.

Віра Савченко наголосила, що її сестра зриває маски з політиків, викриває їх та назвала Надію «лакмусовим папірцем на кисле середовище». «Наша політика скисла», – зазначила вона.

Гостя програми заперечила проросійськість своєї сестри та заявила, що підтримувала її рішення їздити на окуповані території.

«Ми хотіли дій, щоб швидше почався цей процес обміну, бо всі чекали, що ось Надя вийде – і мають вийти всі, от завтра. Надія зробила колосальну справу – вона процес верифікації запустила», – наголосила Віра Савченко та нагадала, що раніше ніхто не оприлюднював списки полонених, тож їхні родичі не знали, чи вони живі, а чи мертві. Гостя програми зауважила, що її сестра зрушила «засекреченість» цього процесу із мертвої точки.

Віра Савченко також розповіла, що зустрічалася з Віктором Медведчуком кілька разів. Під час зустрічей мова йшла про звільнення її сестри, яка на той момент перебувала в російському полоні. Надія ж, запевнила Віра Савченко, ніколи з Медведчуком не зустрічалася.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 05:44 :14