Новини » Економіка 10 квітня, 2018, 21:30
Віддавати газову трубу України – недержавницька позиція, – депутат
ZIK
ZIK

Ми проти того, щоб просто так віддавати комусь ГТС та величезні кошти, які вона може приносити після модернізації. Це є стратегічний актив України, і ми будемо за нього боротися!

Про це заявив народний депутат України Альона Шкрум у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«В Україні залишилося кілька стратегічних речей, які важливі для країни і якими нас шантажують. Передусім, це наша газотранспортна система, і я погоджуюсь із тим, що в цьому аспекті Україна має прибрати політичний вплив», – підкреслила Альона Шкрум.

Саме тому, зауважила депутат, вона голосувала за запровадження в Україні ринку газу та переконувала інших депутатів підтримати цей законопроект. Однак в гібридній системі України це також не спрацювало.

«Сьогодні ціни на вугілля в Україні вищі, ніж в Польщі, Литві, Латвії та Естонії. Відтак, при зарплаті українців у 30 разів нижчій, ціни на вугілля захмарні. І це стало питанням величезної корупції для верхівки держави», – певна Альона Шкрум.

Вона пояснює, що зараз Україну шантажують питанням продажу ГТС через те, що гроші, які заробляв «Нафтогаз», він мав вкладати у модернізацію транспортної системи, але не робив цього.

«Тепер ми маємо ситуацію, коли українська труба, яка коштувала 300 мільярдів, зараз коштує набагато менше, адже абсолютно застаріла й не модернізована.

Але ми проти того, щоб просто так віддавати комусь ГТС і величезні кошти, які вона може приносити після модернізації. Це є стратегічний актив України, і ми будемо за нього боротися!» – наголосила Альона Шкрум.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 01:57 :34