Новини » Світ 10 квітня, 2018, 18:55
Мартиненко: Наступні санкції США можуть почати відкриту економічну війну проти Росії
ZIK
ZIK

Сьогодні американським компаніям запропоновано заборонити купувати російські боргові зобов’язання. Якщо це дійсно станеться, то буде початком відкритої економічної війни між Росією і США.

На цьому наголосив журналіст Олександр Мартиненко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«І Україна, і Сирія, і напад на сім’ю Скрипалів, і втручання у вибори США – це все одна велика історія дій Росії. І сьогодні вже жоден із експертів не скаже, що є щось неможливе, і не знає, де є та червона межа дій Росії, і чи взагалі вона існує», – зауважив Мартиненко.

Експерт підкреслює, що з 2014 року останні санкції США – це, безумовно, найбільш рішучий крок.

«Санкції США вдарять по реальному сектору російської економіки, зокрема і по підприємствах, які працюють на експорт, оскільки вони просто втратять замовлення. Потенційно це загрожує зайнятості населення, що може призвести до масових звільнень», – спрогнозував журналіст.

Щодо останньої конфронтації Великобританії та Росії, зауважує експерт, то 5 квітня в Конгресі США був зареєстрований законодавчий акт щодо підтримки Британії.

«Згідно з цим документом, американським компаніям пропонується заборонити купувати російські боргові зобов’язання, тобто облігації зовнішнього займу. Хоч у реалізацію цього сценарію сьогодні ще мало хто вірить, але це може бути наступним кроком США.

І якщо це дійсно станеться, то буде початком відкритої економічної війни між Росією і США. Наслідки будуть абсолютно непередбачувані і можуть призвести до дефолту чи значного витрачання російських коштів», – вважає Олександр Мартиненко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 04:38 :09