вівторок, 10 квітня, 2018, 18:20 Світ
Гудков: Влада РФ не хоче розуміти, що в протистоянні зі США вона не має жодних важелів
ZIK
ZIK

Останні санкції США вдарили по найбільш болючих місцях російської економіки. Ті компанії, які ще вчора непогано розвивалися і були в рейтингах великих світових бірж, сьогодні підраховують досить вагомі збитки.

Таку думку висловив російський опозиційний політик Геннадій Гудков у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Серед російських олігархів і бізнесменів немає дурних людей, а тому вони чудово розуміють, за що і чому були введені санкції з боку США, та усвідомлюють, що може бути продовження.

Тому настрій досить пригнічений не тільки у тих, хто опинився під санкціями, а й у тих, то ризикує під ними опинитися», – прокоментував Геннадій Гудков.

Російський опозиціонер визнає, що останні санкції США – досить серйозне попередження для російських громадян, яке за два дні зробило їх біднішими на 10%.

«Російський рубль впав, і зараз на біржі курс складає 63 рублі за долар. Це свідчить про те, що санкції вдарили по найбільш болючих місцях російської економіки. Ті компанії, які ще вчора непогано розвивалися і були в рейтингах великих світових бірж, сьогодні підраховують досить вагомі збитки. Відтак російську економіку буде ще досить довго штормити», – прогнозує політик.

Він підкреслив, що замість бодай якихось адекватних дій з боку російської влади, відбувається нагнітання ситуації в Сирії та войовничі заяви про те, що Росія за кілька годин після початку протистояння готова завдати удару по США.

«Реакція Росії абсолютно не знижує напруження у стосунках зі США та Європою, відтак керівництво нашої країни робить одну помилку за іншою. Російська влада не хоче зрозуміти, що в них немає серйозних аргументів і важелів впливу в цій грі», – констатував Геннадій Гудков.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 03:55 :16