Новини » Економіка 10 квітня, 2018, 9:41
Ганна Гопко: Європа не потребує додаткових обсягів через «Північний Потік-2»
Фото: nord-stream2.com
Фото: nord-stream2.com

Візити Президента до Туреччини та Німеччини – це хороша нагода для недопущення утвердження монополії російської державної компанії на постачанні природного газу «Газпромом» через проекти «Північний Потік-2» (далі – ПП2 – ред.) на Балтиці та «Турецький потік» на Чорному морі в Європу. Європа має наявну невикористану транзитну потужність для поставки російського газу і не потребує додаткових обсягів через «Північний Потік-2» (ПП2).

Про це у Фейсбуці написала народний депутат України Ганна Гопко.

Подаємо її допис у повному обсязі:

«Будівництво ПП2 – знищення транзитних потужностей української ГТС. Від ПП2 Україна втратить ще 55 млрд. куб. м транзиту, а російський проект Турецький потік забере додаткові 30-40 млрд куб. транзитних потоків.

Водночас українська ГТС має транзитну потужність 146 млрд. куб.

ЄС має сприяти поширенню на «Газпром» та афілійованих з ним осіб дії усіх персональних та секторальних санкцій, запроваджених через російську збройну агресію проти України.

Вживати регуляторних, інфраструктурних та інших заходів (зокрема, в рамках Енергетичного Співтовариства та Енергетичного Союзу) для протидії антиринкових впливів «Газпрому» на енергетичних ринках Європи.

Вимагати від Росії згоди на відкриття транзиту газу з Центральної Азії на ринок Європи маршрутом через Україну.

Компетентні органи країн-членів НАТО, ЄС перевірити персонал представництв та афілійованих компаній «Газпрому» на предмет наявності осіб, що займають розвідувальною та підривною діяльністю у країнах перебування під дахом комерційних інтересів».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 00:12 :10