Новини » Львів 2088

Обливаний понеділок: на площі Ринок у Львові сухих не залишилося

Обливаний понеділок на площі Ринок у Львові, 9 квітня 2018 р. Фото: Микола Тис/ZIK

Сьогодні, 9 квітня, традиційно уже п'ятий рік поспіль перед входом до Ратуші у Львові влаштовують загальноміське свято «Поливаний понеділок», яке відзначають на другий день після Великодня.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Львів святкує другий день Великодніх свят помпезно – впродовж кількох годин десятки тонн води було вилито на площі Ринок. Саме там облаштували спеціальне місце для обливання, зокрема поставили гідранти, забезпечили безперебійну подачу води та розмістили десятки пляшок та відер, якими можна було обливатися. Територію поділили на кілька зон, тротуари – сухе місце, де можна спостерігати за активними учасниками свята – в основному підлітками, які від фонтана з Нептуном до фонтана з Діаною всіма можливими способами намагалися облити одне одного водою. Крім цього, біля Ратуші розташовані місця, де можна посушити себе та переодягтися. Також на межі між площею Катедральною та вулицею Галицькою встановили розприскувачі води, щоб кожен міг відчути освіжаючий подих води у цей спекотній весняний день (+22 градуси у Львові).

В цілому, кілька сотень людей взяло участь у святкуванні обливаного понеділка. Крім львів’ян, можна було побачити чимало туристів (в основному арабської зовнішності хлопців), які також долучилися до святкування та обливали українських дівчат.

Через поливаний понеділок у центрі Львова тимчасово перекрили рух трамваїв.

Свято тривало від 12:00 до 15:00. Площа Ринок у Львові була єдиними офіційним місцем, де можна було поливатися без перешкод.

Дійство організувало управління внутрішньої політики Львівської міської ради спільно з ЛКП «Львівводоканал» та Галицькою районною адміністрацією.

 

Loading...
Loading...
Loading...