Новини » Політика 9 квітня, 2018, 17:58
Мірошниченко: Культура, спорт і музика є політикою, а особливо в РФ
ZIK
ZIK

Немає у світі не політики. От подивіться, музика, культура, спорт – це все політика. Особливо це спостерігається в Росії.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Ігор Мірошниченко.

Коментуючи участь українських акторів і співаків у культурних заходах на території Росії, гість програми зазначив, що сьогодні будь-яка культурна або ж спортивна подія у світі має політичний підтекст.

«Немає у світі не політики. От подивіться, музика, культура, спорт – це все політика. Навіть чемпіонат світу з футболу сьогодні використовують усі держави як політичний плацдарм. А Росія використовує його для того, щоб показати усім, яка вона велика і видатна, і що мільярди доларів вона вкладає у свою інфраструктуру. Багато країн сьогодні заявляють, що спорт, музика та культура – це політика. А особливо це спостерігається в Росії», – зауважив Ігор Мірошниченко.

Щодо законопроекту про особливості провадження гастрольно-концертної діяльності особами, які беруть участь у заходах на території держави-агресора та на тимчасово окупованій території України, політик вважає, що такий закон буде лише розколювати суспільство.

«Люди, які виступають у Росії, мають бути персонами нон-ґрата в українському інформаційному просторі», – наголосив Мірошниченко.

Він додав, що розколює українське суспільство мовне питання, а також питання церкви Московського патріархату, яку Путін використовує виключно з пропагандистською метою.

«І якщо ми виключимо ці питання, повірте, суспільству не буде на чому розколюватися. І для таких, як Добкін, який вже 25 років розколює України, у них не буде підґрунтя та можливості пропагувати якусь іншу ідеологію, але не національну української держави», – підкреслив Ігор Мірошниченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 13:38 :23