Новини » Політика

Деканоїдзе в Україні вчинила не один кримінальний злочин, – нардеп

ZIK

Можливо, іноземці хотіли зробити щось добре в Україні, але їх просто використовували як ширму. А потім вони наробили ще й шкоди. Я переконаний, що Хатія Деканоїдзе вчинила не один кримінальний злочин, бо вона прикривала вбивць із числа нових поліцейських.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» Аркадій Корнацький.

«Треба іноземцям не просто подякувати, а догнати і ще не один раз подякувати. В народі так кажуть, що догнати і ще раз по шиї дати. Вони всі нічого, крім шкоди, не зробили і зробити не могли. Вони не запрошувалися на ці посади, щоб робити щось на благо України», – зазначив політичний діяч.

За його словами, коли ми говоримо про кадрову політику в країні з весни 2014 року, то треба розуміти, які були цілі у тих, хто опинився на вершині влади, і тоді ми можемо зрозуміти, а чому такою чи іншою була кадрова політика. Він переконаний, що кадрова політика вирішувалася на Печерських пагорбах невеликою групою людей у координації з олігархами, без яких нічого у владі не вирішується.

«Спочатку ми усі вірили, що після Майдану нічого іншого, крім самовідданої роботи на благо України, не буде. На моє глибоке переконання, до кого я дійшов за останні два з половиною роки, 22 лютого 2014 року, коли ще не остигла на вул. Інститутській кров загиблих, нинішні можновладці знали, якою буде їхня кадрова політика і політика загалом. Тоді вони дали по всій Україні команду не чіпати старі кадри. Це був перший крок», – вважає Корнацький.

Також пан Корнацький додав, що потім почалася чергова хвиля маріонеток на посадах, серед яких були і грузини. Вони, можливо, і хотіли зробити щось добре, але їх просто використовували як ширму. А потім вони наробили ще й шкоди. 

«Я переконаний, що Хатія Деканоїдзе вчинила не один кримінальний злочин, тому що вона прикривала вбивць із числа новопризначених поліцейських. Всім відома історія підлітка вбитого поліцейським. Його прикривала особисто Деканоїдзе, і вона вплинула на слідство, і досі той, хто винний у вбивстві невинної дитини не покараний. Також вона особисто поламала на самому початку слідство по відомій «кривозерській» справі, коли п’ять місцевих поліцейських вбило на очах матері, жінки і дітей Олександра Цукермана», – переконаний гість програми.

Loading...