Новини » Політика 7 квітня, 2018, 3:45
Омелян пообіцяв звільнити главу «Укртрансбезпеки» Ноняка «без дискусій»

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, что нинішнього керівника «Укртрансбезпеки» Михайла Ноняка буде звільнено без будь-яких дискусій.

Про це він сказав у коментарі журналістам у п’ятницю, 6 квітня, – повідомляє «Укрінформ».

«У мене дискусії з Ноняком не буде. Він буде звільнений і дай бог для нього, щоб він не потрапив до в’язниці. Я не потерплю в команді, яка мені підконтрольна, відвертої брехні та корупції. Про це я його попереджав неодноразово. Для мене будь-яка взаємодія з ним завершена», – сказав Омелян.

«Відбулася зустріч прем’єр-міністра, міністра інфраструктури та керівника «Укртрансбезпеки», після якої останньому було чітко сказано негайно припинити корупцію в його структурі. У відповідь на це ми маємо два арешти співробітників «Укртрансбезпеки» у зв’язку з поборами за міжнародні дозволи», – додав міністр.

Омелян зазначив, що минулого року була аналогічна ситуація для українських перевізників.

«Ви пам’ятаєте, минулого року була проблема для українських перевізників, тому що був дефіцит дозволів, так як вони продавалися нелегально за кеш», – наголосив міністр.

У свою чергу Ноняк 6 квітня висловив думку, що якщо міністр інфраструктури незадоволений його роботою, то має йому про це сказати особисто, а не публічно висловлюватися з цього приводу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 02:16 :06