Новини » Світ 7 квітня, 2018, 8:01
На принципах «взаємної поваги»: Путін заявив про повагу до кордонів сусідніх країн

За минулі роки Росія вирішувала питання оформлення кордону з сусідами «на принципах взаємної поваги». Але поблизу території РФ нарощуються сили НАТО, робляться спроби спровокувати нові і «підпалити» старі конфлікти на пострадянському просторі.

Про це сказав президент Росії Володимир Путін на засіданні російського Ради Безпеки, – повідомляє facenews.ua.

Результат пошуку зображень за запитом "фото Путіна іронія"

«За минулі роки була сформована необхідна нормативна правова база в прикордонній сфері. На принципах взаємної поваги проводилося міжнародно-правове оформлення кордону із сусідніми державами і розмежування морських просторів», – сказав Путін під час обговорення проекту Основ державної прикордонної політики РФ.

Він заявив, що в останні роки вдалося стабілізувати обстановку в прикордонних регіонах Росії і знизити ризик проникнення в Росію міжнародних терористів і екстремістів.

Але Путін визнав, що ситуація швидко змінюється і в прикордонній, і в інших сферах з’являються нові виклики і завдання.

«Так, поблизу наших кордонів нарощується військовий потенціал НАТО, робляться спроби загальмувати інтеграційні процеси за участю Росії, спровокувати нові і підпалити старі конфлікти на пострадянському просторі і в сусідніх з Росією регіонах з усіма витікаючими наслідками – військово-політичною нестабільністю, зростанням контрабанди та злочинності, гострими гуманітарними проблемами. У цих умовах ключове завдання – забезпечити надійну охорону і захист наших рубежів, швидко і ефективно нейтралізувати потенційні загрози», – сказав Путін.

За його словами, важливо продовжити послідовну, копітку роботу по міжнародно-правовому оформленню державного кордону та розмежування морських просторів, в тому числі зовнішнього кордону континентального шельфу Росії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 08:49 :01