Новини » Світ

Чоловік намагався вбити дворічного сина через занадто велику відповідальність батьківства

Суд американського штату Колорадо засудив до 20 років позбавлення волі чоловіка, який намагався вбити малолітнього сина в ДТП.

Як пише The Denver Post, 31-річний Натан Вайтцель визнаний винним у замаху на вбивство першого ступеня, – повідомляє journalist.today.

Post image

Суддя охарактеризував його вчинок як «вкрай серйозний злочин» – «невинна дитина постраждала і дуже легко могла загинути», – заявив він.

Засуджений влаштував ДТП в серпні 2016 року. На своєму автомобілі він розігнався до 120 кілометрів на годину і врізався в машини, що стояли на парковці. При цьому сам зловмисник пристебнувся, в той час як на кріслі сина, якому тоді було два з половиною роки, ремені безпеки закріплювати не став. В результаті хлопчик зламав ногу, отримав струс мозку і розсічення лоба. Йому довелося накласти 20 швів.

В ході слідства батько зізнався, що вживав кокаїн, а з сином вирішив розправитися через занадто велику відповідальність. Вайтцель пояснив, що не вважав себе справжнім чоловіком і тому не зміг би виховувати дитину. На вбивство він зважився, дивлячись, як його син грає в парку.

Спочатку американцеві пред’явили ще шість інших звинувачень, в тому числі в жорстокому поводженні з дитиною і нападі. Однак їх було знято в обмін на щиросерде зізнання в спробі вбивства.

Після 20 років у в’язниці чоловік також проведе п’ять років під наглядом.

Loading...