п'ятниця, 6 квітня, 2018, 19:50 Політика
Військовий експерт: Російські війська готуються до нової операції проти України
ZIK
ZIK

Абсолютно очевидно, що війська Російської Федерації готуються до операції проти України. Я б не радив нікому це ігнорувати, але заяви Полторака про перший і другий ешелони російських військ на кордоні мають бути підкріплені подальшими діями.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі»  на телеканалі ZIK заявив військовий експерт Іван Апаршин.

«Сьогодні зранку я відкрив Урядовий кур'єр і почав читати інтерв'ю міністра оборони. Там був непоганий вступ про нові стандарти НАТО до 2020 року. Як на мене, це інтерв'ю достатньо високого рівня для політика. І в передостанньому абзаці я читаю відому фразу про зосередження першого і другого ешелонів російських військ на кордоні і не розумію навіщо і для кого він це робить. Ця фраза мене вивела із себе», – відзначив пан Апаршин.

На переконання експерта, коментувати Полторака немає сенсу. Будь-який курсант 2-3 курсу Академії сухопутних військ у Львові навіть вночі відповість, що це не говорить ні про що.

«Але в цілому Полторак каже, що в будь-який момент може розпочатися широкомасштабна агресія проти України і він розраховує на допомогу наших союзників, у тому числі членів НАТО», – додав гість програми.

Як зауважив пан Апаршин, якщо б він командував російською армією, навіть навчався на самі лише двійки і ніколи не ходив на лекції, то не додумався би вивести на кордон із Україною перший і другий ешелони військ.

«Я не хочу коментувати заяви Полторака, бо вони не вписуються у норми застосування військових сил. Я не можу про це нічого говорити. Абсолютно очевидно, що там є війська Російської Федерації і що вони готуються до операції. Тому я б нікому не радив це ігнорувати, але такі коментарі посадовців мають бути підкріплені подальшими діями чи прогнозами», – констатував Іван Апаршин.

Читайте також: В Росії зізналися, на які міста України хочуть відправити війська

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 16:02 :09