Новини » Світ

Російський представник в ООН щодо справи Скрипаля: Граєте з вогнем і ви пошкодуєте

Постійний представник Росії в ООН Василь Небензя. Фото: EPA-EFE/JUSTIN LANE

Представник Росії в ООН заявив, що Британія ще пошкодує про свої звинувачення на адресу Москви у справі отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

Про це повідомляє «Європейська правда».

У четвер відбулося вже друге засідання Радбезу ООН у справі отруєння Скрипалів. Зустріч відбулася за запитом Росії, яка заперечує свою причетність.

«Ми казали нашим британським колегам: «Ви граєте з вогнем і ви пошкодуєте», – заявив постпред Росії Василь Небензя у 30-хвилинній промові, яка мала на меті продемонструвати безпідставність британських звинувачень.

За його словами, будь-хто, хто дивився кримінальні серіали на зразок британського «Суто англійські вбивства» знає «сотні розумних способів вбити когось», щоб проілюструвати «ризикову і небезпечну» природу методу, яким, за словами Британії, спробували вбити Скрипаля.

Небензя назвав те, що відбувається «театром абсурду», «брудними іграми» і «пропагандистською війною», мета якої – «дискредитувати Росію «методами Геббельса».

«Нам немає чого приховувати, але боюся, у Росії є причини для страху», – сказала у свою чергу постпред Британії в ООН Карен Пірс.

Росія закликала до спільного розслідування спроби вбивства в рамках Організації із заборони хімічної зброї.

«Допустити російських науковців до розслідування злочину, в якому вони, скоріше за все, є виконавцями, – це наче запросити до Скотланд-Ярду професора Моріарті», – сказала Пірс.

Читайте також: Справа Скрипаля: ветеринари знайшли двох мертвих морських свинок і кота у стані стресу

Loading...