Новини » Світ

Справа Скрипаля: ветеринари знайшли двох мертвих морських свинок і кота у стані стресу

Поліцейські біля будинку, в якому проживає Сергій Скрипаль. Фото: EPA-EFE/NEIL HALL

Двох мертвих морських свинок і живого домашнього кота в стані стресу знайшли ветеринари в будинку агента британських спецслужб Сергія Скрипаля в Солсбері.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на Mirror.

За її даними, тіла свинок були знайдені виснаженими, вони померли від зневоднення, оскільки тривалий час не мали доступу до води, встановили ветеринари.

Кота доставили до хімічної лабораторії Портон-Даун, щоб встановити, чи піддавався він впливу нервово-паралітичного газу, яким було отруєно С.Скрипаля і його дочку Юлію. Втім, кіт знаходився в такому стані, що зі співчуття його приспали.

Останки всіх тварин кремували «з побоювань, що вони могли контактувати з газом «Новачок», повідомляє газета.

Вона пише, що племінниця С.Скрипаля Вікторія раніше зверталася до британської влади з проханням з’ясувати, що відбувається з тваринами.

Вікторія назвала «нісенітницею» твердження поліції щодо підвищеної концентрації отруйної речовини, яка містилася на вхідних дверях будинку С.Скрипаля, зазначає Mirror.

Читайте також: Британські спецслужби виявили місце виготовлення «Новичка»

Представник міністерства навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства Великої Британії повідомив, що раніше ветеринари не могли потрапити до будинку С.Скрипаля, оскільки його опечатала поліція.

Читайте також: «Темна конячка» у справі отруєння СкрипаляLoading...