Новини » Спорт 396 Читать эту новость на русском

Ігор Жданов: Перенесення юнацького чемпіонату Європи з боротьби – це помста Україні

Фото: sportanalytic.com

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов вважає рішення Міжнародної федерації боротьби про перенесення чемпіонату Європи серед кадетів з Києва до Скоп’є (Македонія) «свого роду помстою Україні за бойкот міжнародних змагань в Росії».

Про це Ігор Жданов написав у своєму facebook.

«Вкотре пересвідчуюсь, що гібридна агресія проти України здійснюється, не лише збройними, політичними та економічними засобами, вона постійно ведеться і на спортивному фронті. 3 квітня 2018 р. на сайті Міжнародної федерації боротьби UWW з’явилося повідомлення про те, що раніше запланований до проведення у Києві 21-29 квітня чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів переноситься до Македонії. Причиною такого несподіваного рішення називається «побоювання, що Міністерство молоді та спорту України не зможе забезпечити участь всіх європейських націй».

Відповідально заявляю – це неправда… Робота щодо забезпечення необхідних заходів безпеки та перебування гостей у нашій країні ведеться постійно і у багатьох напрямах, зважаючи на високу значимість зазначеного заходу для нашої держави. Міністерство молоді та спорту спільно з національними федераціями системно працює над поверненням в Україну великих міжнародних змагань. Ми вже маємо низку успішних результатів цієї роботи в 2017-18 роках.

Свідомий того, що кожен наш крок вперед на цьому шляху буде зустрічати заздрість та серйозну протидію з боку нашого північного сусіда. Тому таке несподіване рішення Міжнародної федерації боротьби, де переважає потужний російський вплив, вважаю свого роду помстою Україні за бойкот міжнародних змагань в Росії», – написав Ігор Жданов.

Нагадаємо, чемпіонат Європи-2018 серед кадетів мали провести в Києві 21–29 квітня, але днями його перенесли у Македонію на 14–20 травня. Офіційна причина перенесення – неготовність України надати державні гарантії допуску для всіх учасників. 14 березня міністр молоді та спорту України Ігор Жданов підписав наказ, який забороняє національним збірним України брати участь у спортивних змаганнях на території Росії.

           28782907 1640716619343245 7017686352655358819 n

Loading...
Loading...
Loading...