Новини » Суспільство 6 квітня, 2018, 1:00
Фахівці визначили, які водії найчастіше потрапляють в ДТП

Британська автомобільна асоціація, вивчивши статистику аварійності на дорогах, встановила, що найбільший ризик потрапити в ДТП піддаються молоді водії віком до 25 років.

Про це повідомляє Аvtovod.

Перші кілька років їзди після отримання водійських прав – небезпечний час, коли відсутність досвіду в поєднанні з недоречною упевненістю часто призводять до автомобільних аварій. За статистикою, 40% молодих водіїв віком до 25 років мінімум 1 раз виявляються втягнутими в ДТП.

Відсутність досвіду в сукупності з надмірною самовпевненістю призводить до того, що молоді водії «ліхачать» на дорогах і частіше порушують правила дорожнього руху.

Згідно з дослідженнями, драйвери, що недавно сіли за кермо, частіше схильні невиправдано ризикувати, порушувати швидкісні режими і здійснювати небезпечні маневри. Відбувається це через бажання покрасуватися перед собою і своїми пасажирами.

Молоді водії також більш схильні відволікатися від дорожньої ситуації, і вживати за кермом алкоголь і наркотики, що збільшує ймовірність аварії.

Ключем до вирішення цієї проблеми, на думку експертів, є введення системи:

-зниження дозволеного рівня алкоголю в крові протягом року після отримання прав;

-обмеження кількості пасажирів, які молодий водій може транспортувати в перший рік після навчання;

-встановлення річної заборони на водіння молодим водієм вантажного транспорту і керування машиною в нічний час.

Пропонується і зміна форми водійських курсів в бік збільшення навчального часу до 120 годин практичних занять в змішаних умовах траси і міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 05:26 :17