Новини » Світ 6 квітня, 2018, 4:15
«Друг» Росії виступив за покарання причетних до хіматаки в Солсбері

Офіційний Пекін виступає проти будь-якого застосування хімічної зброї будь-де у світі, незалежно від обставин, та закликає притягти до відповідальності всіх причетних до хіматаки в Солсбері.

Про це заявив у четвер на засіданні постійний представник Китаю при ООН Ма Чжаосюй, – повідомляє Укрінформ.

«Китай рішуче виступає проти використання хімічної зброї будь-якою країною, організацією або будь-ким за будь-яких обставин. Будь-яка сторона, будь-хто, причетний до застосування хімічної зброї (в британському місті Солсбері), повинен бути притягнутий до відповідальності», – заявив глава делегації КНР при ООН.

При цьому представник Китаю наголосив, що всі питання повинні розглядатися відповідно до Конвенції про заборону хімічної зброї та в межах повноважень ОЗХЗ.

Він підкреслив, що КНР «уважно слідкує» за розслідуванням справи отруєння Скрипалів хімічною речовиною у Великій Британії. «Те, що зараз необхідно зробити – знайти істину, провести комплексне, неупереджене й об’єктивне розслідування та на основі доказів зробити висновки», – наголосив постійний представник Китаю при ООН.

Як повідомляв Укрінформ, у четвер в Раді Безпеки ООН у Нью-Йорку відбулося засідання на вимогу делегації Росії, пов’язане із застосуванням бойової хімічної речовини на території Великої Британії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 12:34 :19