Новини » Світ 5 квітня, 2018, 22:45
Британія різко відповіла Росії в Радбезі ООН щодо злочину в Солсбері

Постпред Великобританії при ООН Карен Пірс, коментуючи участь Росії в розслідуванні Організації по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ) отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії, порівняла Росію з професором Моріарті, негативним персонажем творів про Шерлока Холмса.

Про це повідомляє Іnterfax.

«Дозволити російським вченим брати участь в розслідуванні, коли вони (мається на увазі російська влада) є найбільш ймовірними винуватцями злочину в Солсбері, це як якби Скотленд-Ярд запросив професора Моріарті», – сказала Пірс.

Крім того, постпред не забула пояснити значення словосполучення «цілком можливо», що застосовується британською владою в контексті звинувачень на адресу РФ в зв’язку з отруєнням Скрипаля. За її словами, ця фраза використовується владою Британії виключно через особливості британської системи. Остаточну крапку в цьому питанні поставить суд.

Варто сказати, що Росія постійно дорікає Британії в необґрунтованості звинувачень в зв’язку з отруєнням Скрипаля та використанням цього «досить імовірно» без належних доказів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 07:07 :49