Новини » Політика 5 квітня, 2018, 21:20
Вакарчук може «вляпатися» в президентську історію, – нардеп «Батьківщини»
ZIK
ZIK

Святослав Вакарчук може «вляпатися» в кампанію на виборах. Якщо це станеться, то це для нього буде дуже серйозний виклик. Після виборів повернення на сцену вже не буде. Також не буде такого сприйняття у людей, як було до цього.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі»  на телеканалі ZIK заявив народній депутат політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Іван Крулько.

«Який нюанс для Вакарчука? Він може «вляпатися» в президентську історію, маю на увазі передвиборчу кампанію. Якщо це станеться, то це для нього дуже серйозний виклик. У нас дуже мало людей мають довіру до молодого покоління. Вакарчук сьогодні є єдиним кандидатом, який може збирати стадіони. Як тільки він стає політиком, то одразу втрачає можливість говорити те, що він міг говорити до цього», – вважає нардеп.

Як зауважив пан Крулько, коли він із громадського сектора пішов у політику, до нього одразу почали інакше ставитися люди.

«Я говорю ті самі речі, працюю, як і працював, але ставлення до мене вже як до політика, як до одного з них, тих, хто мають найнижчий рівень довіри. Пригадую, коли Вакарчук став депутатом Верховної Ради. Він зупинився тоді, він не міг, як раніше, їздити і давати концерти, заробляти на цьому гроші. Йому це дуже заважало. Під час сутичок із Росією його не пускали як депутата від Нашої України в РФ давати концерти. Саме через це він сказав, що втомився від роботи, а насправді просто хотів займатися своїм бізнесом», – переконаний гість програми.

Іван Крулько вважає, що Вакарчук має зрозуміти: будучи кандидатом, повернення на сцену не буде. Також не буде такого сприйняття у людей, як було до цього. Йому почнуть пригадувати те, що він казав під час кампанії.

Також народний обранець додав, що треба відверто казати, що на Україну впливають і ми доходимо до апогею зовнішнього керування.

«Коли було зовнішнє керування з Москви, воно було дуже сильним. Може бути керування з інших центрів, воно може бути іншого гатунку. Насправді мені хотілося би, щоб на виборах Президента України своє слово сказав народ. Щоб він вибрав Президента, який на перше місце не буде ставити закордонних радників, а те, що потрібно українському народу», – зазначив пан Крулько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 11:00 :17