Шаблістка Ольга Харлан: Четверта статуетка від НОК України – нагорода для моїх батьків

Ольга Харлан. Фото: НОК України

Олімпійська чемпіонка і чинна чемпіонка світу з фехтування на шаблях Ольга Харлан присвятила свою четверту перемогу в номінації «Спортсменка року» від НОК України своїм батькам.

Також лідер збірної України з фехтування на шаблях Ольга Харлан висловила надію, що наступного року отримуватиме статуетку від національного олімпійського комітету (НОК) України разом з командою.

«Для мене ця перемога не стала несподіванкою, тому що кожна праця винагороджується. У минулому році я дуже багато працювала. Як результат – «золото» чемпіонату світу, моє третє особисте «золото». Тому дуже вдячна за цю статуетку – це результат того, що я робила. Це мотивація, щоб отримати п’яту. Місця ще багато.

Перемогу я присвячую, звичайно ж, своїй сім’ї, батькам. Вони завжди уболівають за мене, переживають. Ми не часто бачимося, тому що я постійно на змаганнях, на зборах. І ця чергова нагорода буде саме для них. Спасибі їм, що постійно уболівають, моляться за мене. Дякую моїм уболівальникам, команді. На жаль, деякі дівчата пропустили минулий сезон через травми, тож я не могла з ними виступати на чемпіонатах світу і Європи. Але, сподіваюся, в наступному році ми потрапимо до номінації разом», – цитує Ольгу Харлан xsport.ua.

Нагадаємо, що наприкінці 2016 року лідер збірної України з фехтування на шаблях Ольга Харлан перенесла операцію на плечі, а вже через десять місяців взяла «золото» на чемпіонаті світу-2017 в Німеччині.

Для Ольги Харлан перемога у номінації «Краща спортсменка року» від НОК України стала вже четвертою в кар’єрі. За кількістю перемог у цій номінації спортсменка обійшла чемпіона WBO боксера Василя Ломаченка, а також титулованого гімнаста Олега Верняєва.

Loading...