Новини » Економіка 5 квітня, 2018, 19:05
Сергій Фурса: Україні зараз потрібна висока інфляція
ZIK
ZIK

Показник ВВП на душу населення зростає випереджаючими темпами. Саме завдяки високій інфляції. Тому сьогодні висока інфляція нам дуже потрібна, щоб ми наздогнали той рівень, який був до 2014 року.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

Гість програм зазначив, що офіційні заробітні плати українців зросли на 20%. Сергій Фурса каже, що така сама ситуація із зарплатами у тіньовому секторі.

«Доходи у населення є. Тому я вважаю, що за рахунок такого зростання заробітної плати у 2018 році, ми зможемо збільшити виплати пенсіонерам на 15% вже у 2019 році. І ми маємо розуміти, що висока інфляція – це також плата за те, що ми наздоганяємо. А висока інфляція у нас без девальвації. Ось це головне», – зауважив Фурса.

Відтак, пояснює інвестиційній банкір, висока інфляція сьогодні потрібна Україні для того, щоб наздогнати той рівень, який був до 2014 року.

«Бо що в нас відбулося у 2014 році? Вартість усіх товарів суттєво впала в доларах. І зараз ми надолужуємо це. І ось показник ВВП на душу населення зростає випереджаючими темпами. Саме завдяки високій інфляції. І сьогодні вона нам дуже потрібна, щоб ми наздогнали той рівень, який був до 2014 року. Ми не можемо зараз жити при 2% інфляції. Нам треба наздогнати вартість активів і робочої сили також, яка була в Україні у 2013 – 2014 роках, до суттєвої  девальвації», – зазначив Сергій Фурса.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:10 :30