Новини » Політика 5 квітня, 2018, 20:35
Дмитро Співак: Вибори Президента будуть найбільш доленосними за всю історію України
ZIK
ZIK

Від того, кого українці оберуть на посаду Президента, залежить, як відбудуться парламентські вибори, адже президентські та парламентські вибори політично взаємопов’язані.

Про це в ефірі програми Voxpopuli на телеканалі ZIK заявив політик, громадський діяч Дмитро Співак.

Гість програми, відповідаючи на запитання глядачів щодо майбутніх виборів Президента, зазначив, що де-факто, президентська кампанія в Україні вже стартувала.

«Я думаю, що це будуть найбільш доленосні вибори за всю історію України, тому що держава більше не має права на помилку, бо нині ми перебуваємо на краю прірви», – заявив Дмитро Співак.

З його слів, від того, кого українці оберуть на посаду Президента, залежить, як відбудуться парламентські вибори, адже це політично взаємопов’язані речі.

Гість програми, коментуючи так звані плівки Холодницького, зауважив, що ніде у світі такого не може бути, аби замість того, щоб антикорупційні органи (НАБУ та САП) боролися із корупцією, вони займаються з’ясуванням стосунків один із одним.

Дмитро Співак вважає, що немає значення, що зафіксовано на плівках, адже нині зрозуміло, що антикорупційні органи борються не з корупцією, а за сфери впливу, за «потоки», за вплив на політичних діячів.

Політик зазначив, що хоча антикорупційні органи створені і функціонують на кошти платників податків, їх курують різні особи. Те, що між ними відбувається, – це «розбірки», з яких сміється увесь світ.

Дмитро Співак припустив, що Назар Холодницький таки покине свою посаду, але найбільша проблема, вважає він, полягає у тому, що два антикорупційні органи нині зробили все, щоб суспільство їм більше не довіряло.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 20:18 :20