Блокаду телеканалу ZIK знято

Вчора близько 23:00 було знято блокаду телеканалу ZIK. Представники «Братства» Корчинського прибрали наметове містечко, яким тиждень перегороджували вхід до студії ZIKу в Жовтневому палаці у Києві.

Нагадаємо, вчора, 4 квітня, Комітет Верховної Ради з питань свободи слова розглянув питання блокади телеканалу ZIK та проголосував за те, щоб взяти під свій контроль ситуацію навколо ZIKу.

На засіданні Комітету ВР з питань свободи слова були присутні генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, шеф-редактор медіа-холдингу ZIK Данило Нікуленко, а також відомий адвокат, ведучий програми «ДокаZ» Олексій Шевчук. Прийшов підтримати позицію каналу і народний депутат Віталій Купрій.

Як повідомлялося, «Братство» Дмитра Корчинського взяло в облогу один із входів у Жовтневий палац, де розміщений телеканал ZIK. Сам лідер організації погрожував знищенням каналу. Такі дії «Братства» Корчинський пояснював тим, що канал, буцім, хочуть продати Вікторові Медведчуку.

Команда ZIKу висловлює щиру вдячність тим, хто продемонстрував професійну солідарність та підтримав телеканал у період тиску – Національній спілці журналістів України та її очільнику Сергію Томіленку, голові Комітету Верховної ради з питань свободи слова Вікторії Сюмар та члену комітету Ользі Черваковій, керівництву та активістам «Національних дружин» за цілодобову охорону телестудії, а також представникам міжнародних організацій, зокрема Моніторингової місії ОБСЄ, моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, директору представництва Freedom House в Україні Метью Шаафу, колегам з інших ЗМІ, партнерам, глядачам, усім, хто вболівав за ZIK.

Окреме спасибі від керівництва ZIKу колективу телеканалу за засвідчені у час випробувань витримку та єдність.

Loading...