У Кремлі вирішили відверто нахамити Британії: Пєсков і Захарова «видали» скандальні заяви

Кремль. Фото: Pixabay

У Кремлі впевнені, що Британії ще доведеться просити в Росії вибачення у зв’язку з нібито брехливими звинуваченнями в скандалі навколо отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в Солсбері 4 березня.

Відповідні заяви прес-секретаря президента Росії Володимира Путіна Дмитра Пєскова і офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової опублікував на своїй сторінці в Twitter журналіст з кремлівського пулу Дмитро Смирнов, – повідомляє Апостроф.

При цьому подібні скандальні висловлювання не мають під собою ніяких підстав, оскільки експерти британської військової лабораторії в Портон-Дауні, які займалися дослідженням речовини, якою був отруєний Скрипаль і його дочка, так і не змогли довести той факт, що отрута була виготовлена саме в Росії.

«Ми змогли ідентифікувати отруту як «Новачок», як нервово-паралітичну речовину військового призначення, але говорити, де саме вона була виготовлена – ось це вже не наша робота. Ми не встановили точне джерело, але надали наукові дані уряду, який з використанням ряду інших джерел прийшов до свого висновку», – розповів Sky News керівник лабораторії Гарі Ейткенхед.

Loading...