Новини » Політика

Тарас Батенко: Війна у таборі правоохоронної системи – це війна на самознищення

ZIK

Війна, яка сьогодні йде у таборі правоохоронної системи, – це війна на самознищення, щоб перші особи країни ніколи не були покарані.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Тарас Батенко.

Політик зауважив, що бідна та країна, в якій рейтинг недовіри до владних інституцій більший, аніж рейтинг довіри.

«До всіх владних інституцій рейтинг недовіри більший. Ви подивіться на верхню планку рейтингу кандидатів у президенти чи Президента діючого, чи Прем’єр-міністра – 12-14%. Недовіра – це 63-65%. У тому числі це стосується і боротьби з корупцією. Найбільшу довіру нині, за даними низки соціологічних досліджень, мають волонтери – на першому місці. На другому – армія, на третьому – церква. Подивіться, де там державні інституції?», – зазначив гість програми.

Політик застеріг, що та ситуація, яка склалася нині в Україні, може закінчитися розпадом держави.

«Ми бачимо ситуацію війни всіх проти всіх… Я вважаю, що сьогоднішня війна, яка йде у таборі правоохоронної системи, це війна на самознищення, щоб ніколи перші особи країни не були покарані», – зазначив Тарас Батенко.

Народний депутат України (позафракційний) Борислав Розенблат зауважив, що НАБУ та САП – це «нові органи зі старими обличчями». Політик звернув увагу на проблему щодо неповаги та невиконання законів в Україні і відсутності відповідальності за це.

«Пан Холодницький – це та людина, яка сьогодні страждає за свої неправомірні дії, тому що він те саме підписував на колінках НАБУшникам, і він розуміє, що сьогодні треба відповідати за це. Сьогодні проти нього зробили те, що він сам робив. Хочу сказати, що неповага і невиконання закону є сьогодні основою нашої держави», – заявив нардеп Розенблат і наголосив, що в такий спосіб відбувається знищення держави.

Нагадаємо, сьогодні у ВРУ заслухали звіти керівника САП Назара Холодницького та директора НАБУ Артема Ситника. Раніше до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів надійшли дисциплінарні скарги НАБУ і ГПУ щодо керівника САП Назара Холодницького.

Loading...