Новини » Події 4 квітня, 2018, 10:35
Сестра Савченко розповіла, що в її машині знайшли закладку на вибухівку
ZIK
ZIK

За Вірою Савченко слідкують. У її автомобілі, буцім, знайшли закладку на вибухівку, яка при великій швидкості спрацювала б.

Про це в програмі «Громадська прокуратура» на телеканалі ZIK сказала сестра Надії Савченко Віра.

«Влада, узурпована Петро Олексійович, прибирає усю конкурентну опозицію. Тому я вважаю, що справа Надії є повністю політизованою», – коментує Віра Савченко.

Жінка розповіла про побачення із сестрою у відділі забезпечення досудового слідства СБУ.

«Надія має досвід голодування у Росії і знає реакцію свого організму. Але їй не дозволили пити воду, вона вживає сиру, з-під крану. Це спровокувало спазми шлунку, кроваве блювання, а також підвищену температуру. Тому її шляхи дихання осушені. Я їй передала краплі і спілкувалася з штатним лікарем СІЗО. Він сказав, що давав пігулки. Втім, Надія не прийматиме їх систематично, бо у капсули можна насипати що завгодно», – розказала сестра Віра Савченко.

Крім того, Віра Савченко наголосила на тому, що за нею стежать.

«Я віддала свій автомобіль на спеціальний технічний огляд. Фахівці знайшли у ній закладку на вибухівку. При відповідній швидкості спрацювало б. Не здивуюся, якщо зараз арештовуватимуть всіх, хто не погоджується з діючою владою», – говорить сестра Надії Савченко.

Віра Савченко надіється на допомогу «друзів із ЄС та США».

«Ці люди брали участь у визволені Наді з російського полону. Вони знають її. Тому наші партнери добре розуміють, хто в Україні є агентами Кремля. Я написала лист Трампу і дуже сподіваюся на втручання у ситуацію», – додає Віра Савченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 05:13 :36