середа, 4 квітня, 2018, 13:04 Політика
«Краще пізно»: У САП відкрили провадження через дорогу квартиру депутата
Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН
Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

САП зареєструвала провадження через придбання депутатом Лещенком квартири за 350 тисяч доларів у центрі Києва.

Про це під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, повідомив заступник Генерального прокурора – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Назар Холодницький, відповідаючи на запитання народного депутата Сергія Лещенка щодо зустрічей із забудовниками із Вишневого, а також кого бачить своїм наступником на посаді, заявив: «Пане Лещенко, наступником я бачу вас», що викликало сміх та оплески у залі.

«Дуже багато хто хоче зараз спекулювати записами. Але розставимо крапки над І. Два роки мене як керівника САП намагаються дискредитувати і сказати, що я якийсь не такий. А чому? Тому що, пане Сергію, я був проти, щоб якась аналітична довідка замінила провадження по вашій квартирі за 350 тисяч доларів. Я був проти і не було внесено у ЄРДР, але я вас інформую, що із запізненням, краще пізно, ніж ніколи, це провадження зареєстроване. Я чекаю від органів слідства, чи воно закінчиться, бо аналіз доходів і видатків не дозволяє вам придбати квартиру у центрі Києва», – наголосив Назар Холодницький.

Що ж до забудовника із Вишневого, Холодницький розповів, що той прийшов, заявивши про готовність надати всю необхідну інформацію, і він як процесуальний прокурор спілкувався зі свідком у провадженні, адже не може йти у суд із домислами.

«По аудіо, яке зроблене, я готовий коментувати кожне своє слово. Я як прокурор, якпроцесуальний керівник у своїх провадження готовий коментувати і я буду це робити. Те, що було оприлюднено, – хороша гра на публіку, нарізка зі слів, я хочу побачити весь запис», – заявив керівник САП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 15:17 :33