Новини » Суспільство 4 квітня, 2018, 17:21
Комітет ВР із питань свободи слова взяв на контроль ситуацію навколо ZIKу
ZIK
ZIK

Сьогодні, 4 квітня, Комітет Верховної Ради із питань свободи слова проголосував за те, щоб взяти під свій контроль ситуацію, що склалася навколо телеканалу ZIK.

Голова комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики. Вікторія Сюмар зазначила: дуже важливо, що правоохоронці порушили провадження щодо блокування ZIKу та розслідують цю справу.  

«Важливо, ми почули, що не йдеться про знищення чи фізичні втручання, а привернення уваги до тої позиції, яку ви вважаєте важливою. Думаю, можете багато дискутувати про це в ефірах, адже нормально, коли вже глядачі визначатимуть, на чиєму вони боці. Знаю, що ZIK дає слово усім, тож дякую каналу за цю позицію», – наголосила Сюмар.

Також вона зазначила: Комітет Верховної Ради з питань свободи слова візьме цю справу на контроль.

«Думаю, що можемо і звернутись до керівників правоохоронних органів теж це зробити, адже ця справа уже є резонансною», – зазначила Сюмар.

Вона підкреслила: потрібно докласти усіх зусиль щодо захисту інформаційного простору від держави-агресора, зокрема – вітчизняного внутрішнього виробника та журналістів.

«Ми стежитимемо за розслідуванням. Тож я дуже сподіваюсь, що пікетування буде зняте. Також надіюсь, що й канал буде продовжувати подавати збалансовану позицію», –  підкреслила Вікторія Сюмар

Як повідомлялося, «Братство» Дмитра Корчинського взяло в облогу один із входів у Жовтневий палац, де розміщений телеканал ZIK. Сам лідер організації погрожує знищенням каналу. Такі дії «Братства» Корчинський пояснює тим, що канал, буцім, хочуть продати Вікторові Медведчуку.

Щоб зрозуміти справжні причини пікету, ZIK запросив очільника «Братства» у прямий ефір. Дмитро Корчинський зізнався: доказів про продаж каналу не має, втім погрози знищити ЗМІ вважає цілком прийнятними.

У свою чергу, Генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко звернулася до міністра внутрішніх справ України та генерального прокурора України з проханням відреагувати на ситуацію, яка склалася навколо телеканалу, а зокрема, на перешкоджання роботі журналістів та погрози життю.

До слова, раніше команда ZIKу заявляла про загрозу можливого силового захоплення приміщення телеканалу радикальними організаціями. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 00:17 :03