Асоціація постачальників торговельних мереж ініціює внесення борщу в реєстр спадщини ЮНЕСКО

ZIK

Борщ буде внесений у нематеріальну спадщину ЮНЕСКО. Міністерство культури вже підтримало цю ідею. Ми переглянемо всі старі рецепти і подамо класичний борщ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

«Хотів би розказати приємну новину. Асоціація постачальників торговельних мереж ініціювала внесення борщу в нематеріальну спадщину людства та ЮНЕСКО. Чому неаполітанська піца може там бути, Азербайджан також подає свої продукти. Тому ми висунули на цю номінацію борщ», – розповів пан Дорошенко.

Також гість програми зауважив, що Міністерство культури вже підтримало цю ідею, тому борщ буде внесений у національний реєстр нематеріальної культурної спадщини, а вже потім – у реєстр спадщини ЮНЕСКО.

«Ми переглянемо всі старі рецепти і подамо класичний борщ. У кожному регіоні варять свій, але, я думаю, що є середній рецепт, який задовольнить усіх українців», – констатував пан Дорошенко.

Водночас ведучий пожартував, що такий підхід може породити борщових сепаратистів, які скажуть, що в їхньому регіоні борщ зовсім не такий.

Loading...