середа, 4 квітня, 2018, 13:55 Політика
Аваков стверджує, що не втручається у конфлікт силовиків
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Фото: liga.net
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Фото: liga.net

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков каже, що його відомство не бере участі в конфлікті Національного антикорупційного бюро, Генеральної прокуратури та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про це повідомляє видання LIGA.net.

«НАБУ отримувало від мене всю підтримку на всіх фазах свого становлення. І зараз, при всій конфліктності навколо і НАБУ, і САП, і СБУ я з ними не воюю. Міг би. Але я не беру участі в конфліктах силовиків», – стверджує в інтерв’ю Аваков.

Щодо справи, яку Національне антикорупційне бюро розслідує відносно сина міністра (так звана справа про «рюкзаки Авакова»), глава МВС вкотре назвав її «повністю інспірованою».

«І, на жаль, вона якраз є яскравим прикладом того, як працює режим дискредитації, і вільного або мимовільного використання НАБУ і САП у політичних цілях. Нікого не цікавить, що рюкзаки в наявності, ціна – адекватна і так далі. Всіх цікавив сам факт звинувачення сина міністра внутрішніх справ», – вважає Аваков.

За його словами, на цьому прикладі я видно «низьку якість роботи САП і НАБУ».

«Але у мене, ясна річ, конфлікт інтересів. Нехай займаються – я не втручаюся в хід цього розгляду. Але я, тим не менш, не беру участь у війні НАБУ, СБУ, ГПУ, у війні НАБУ і САП, не ставлю жучків в акваріум Холодницького. Мені є чим займатися. Я роблю свою роботу», – стверджує Аваков.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 19:55 :49