Новини » Спорт 3 квітня, 2018, 11:28
Завтра у Львові стартує проект OlympicLab

У середу, 4 квітня, в головному корпусі Львівського державного університету фізичної культури (аудиторія – 317) об 11:00 відбудеться відкритті заходу в межах освітньо-інтерактивного проекту Національного олімпійського комітету України OlympicLab (модуль «Волонтерський рух»), організатором якого є відділення НОК у Львівській області (голова відділення – Юрій Турянський).

Захід проводиться для та за участі магістрантів факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури з метою популяризації олімпійського руху, здорового способу життя та залучення молоді до волонтерського руху у спорті, повідомляє ldufk.edu.ua.

Модераторами заходу OlympicLab (модуль «Волонтерський рух») будуть:

• Віра Передерій – МСМК України з художної гімнастики, фіналістка Ігор ХХІХ Олімпіади 2008 року в Пекіні, Молодий посол України на ІІ зимових ЮОІ 2016 року в Ліллехаммері, член Комісії з олімпійської освіти Міжнародного олімпійського комітету, аспірант ЛДУФК;

• Дмитро Мицак – член Комісії атлетів НОК України, учасник І зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2012 року в м. Інсбрук (Австрія) та учасник ХХІІІ зимових Олімпійських ігор 2014 року в м. Сочі (Росія);

• Маркіян Стефанишин – старший викладач кафедри зимових видів спорту ЛДУФК, кандидат наук з фізичного виховання і спорту.

                  

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 21:45 :41