Новини » Політика 3 квітня, 2018, 17:25
Віталій Купрій: Гриневич – порушниця закону, а Гройсман підробив документи
ZIK
ZIK

Гройсман підробив документ про свою вищу освіту. А Гриневич сказала, що вона вважає інформацію про вищу освіту прем’єр-міністра України конфіденційною. Отже, вона пішла на злочин, адже приховала інформацію від народного депутата й від суспільства.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Віталій Купрій.

Віталій Купрій розповів, що сьогодні у нього є дуже серйозний конфлікт із міністром освіти і науки України через те, що пані Гриневич – порушниця закону.

Нардеп пояснив, через що саме виник конфлікт із Лілією Гриневич:

«Коли пан Гройсман обирався прем’єром, народним депутатам поклали на столи його особову картку, де він вказав, що має дві вищих освіти. Таку ж інформацію він пише у своїй біографії – що він рік навчався в МАУП. Тобто, після школи, за рік, заочно, людина отримує вищу юридичну освіту в МАУП. Проблема невелика, що він забув щось вказати чи підробив щось, але він не мав права стати прем’єр-міністром», – заявив Віталій Купрій.

Гість програми пояснює, що згідно із законом України про Кабінет міністрів, будь-який член Кабміну, а також прем’єр повинні мати вищу освіту.

«А Гройсман підробив документи. Він завдав таку шкоду не просто тим, що не розбирається та не знає чогось, а тому, що він – корумпована особа. Він одразу показав, що він брехун. І зараз він наживається на людях, а схеми не припиняються.

А щодо пані Гриневич у цій історії, я ж захотів, щоби була відкрита кримінальна справа за все це. І я звернувся до пані Гриневич із депутатським запитом, але не отримав відповіді. Тому зараз я із нею суджуся. Але суд вже рік затягується. Сама ж Гриневич сказала, що вона вважає, що інформація про вищу освіту прем’єр-міністра України – конфіденційна інформація»,– зазначив нардеп.

Отже, каже Віталій Купрій, Гриневич пішла на злочин, адже приховала інформацію від народного депутата й від суспільства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 19:38 :58