У Львові підприємця оштрафували на 170 тисяч за нищення пам’ятки архітектури на пл. Ринок

Адміністративна комісія, яка діє при виконавчому комітеті ЛМР, наклала штраф у розмірі 170 тис. грн на юридичну особу за архітектурні порушення, здійснені в пам’ятці на площі Ринок, 11.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова комісії – заступника міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Отож, як і анонсували, почали розгляд фінансових санкцій за порушення в пам’ятках історичної спадщини для юридичних осіб в розмірі 170 тис. грн. Як результат, накладено перший штраф 170 тис. грн на юридичну особу на площі Ринок, 11 за ряд порушень в пам’ятці (перепланування, вентиляція тощо)», – йдеться у дописі посадовця.

Під час сьогоднішнього засідання комісія розглянула ще 18 протоколів про порушення законодавства про охорону історичної спадщини власниками квартир на вул. Братів Рогатинців, вул. Галицька, вул. Друкарська, вул. Валова, вул. Вірменська. Порушення стосувалися заміни дерев’яних вікон/балконних дверей на пластикові. У всіх випадках комісія вирішила накласти штрафи: 6 об’єктів, де було замінено 1 вікно із збереженням конфігурації попереднього вікна пл. 850 грн, і 12 об’єктів, де було замінено по кілька вікон і балконні двері по 1700 грн.

Нагадаємо, Львові запровадили фінансові санкції за пошкодження пам’яток архітектури. З порушників стягуватимуть від 17 до 170 тис. грн. Штрафи призначає адміністративна комісія, яку при виконкому створили 2 березня.Loading...