Новини » Спорт 3 квітня, 2018, 11:52
Тренер «Севільї» Вінченцо Монтелла: У матчі з «Баварією» ми будемо битися до смерті

Головний тренер «Севільї» Вінченцо Монтелла (на фото) на відповів на питання журналістів на традиційній передматчевій прес-конференції перед сьогоднішнім першим чвертьфінальним матчем Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18 з «Баварією».

Монтелла: У матчі з Баварією Севілья битиметься до смерті

«Щоб вийти півфінал, ми повинні грати на максимумі можливостей, битися до самої смерті. Ми вже увійшли в історію, пробившись у чвертьфінал, але не збираємося зупинятися на досягнутому. В матчах з такими суперниками у нас навряд чи буде багато можливостей, тому ми повинні використовувати всі свої шанси. Повторюся, що ми будемо битися до кінця, і в цьому нам допоможуть наші фанати.

Ми завжди працюємо в напрямку поліпшення своєї гри. Стараємося кожен матч провести краще, ніж попередній, і не має значення, який за силою суперник нам протистоїть.

Юпп Хайнкесс – відмінний тренер. Він дуже практичний фахівець, як, втім, і «Баварія». Його гравці завжди виконують, здавалося б, прості речі, але у них вони відточені до автоматизму. Його гравці чітко розуміють, що від них хоче тренер.

«Баварія», як і «Барселона», з якою ми грали на вихідних, багато забиває і любить володіти м’ячем, тому ми спробуємо перехопити у неї ініціативу і змусити робити те, що вони не звикли. У такій тактиці я бачу більше шансів для нашої перемоги.

Фізичний стан моїх гравців в формі, однак, я завжди хочу, щоб мої футболісти грали не ногами, а головою. Граючи на три фронти, природно, накопичується втома, але це і додаткова мотивація, так що тут немає ніяких проблем», – цитує фахівця офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, що перший чвертьфінальний матч протистояння відбудеться в Севільї сьогодні, 3 квітня, і розпочнеться о 21:45.

2019-09-20 19:55 :53