Новини » Спорт 3 квітня, 2018, 13:40
Під час фіналу ЛЧ УЄФА у Києві одну зі злітних смуг «Борисполя» задіють для стоянки літаків
<nbsp;>

У зв’язку з великим навантаженням 25–27 травня, пов’язаним із проведенням у Києві фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18, аеропорт «Бориспіль» тимчасово закриє одну з двох злітно-посадкових смуг, задіявши її в якості тимчасового майданчика для стоянки літаків.

Менеджер із мобільності, транспорту й аеропортів оргкомітету фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року Сергій Хижняк повідомив, що заходи мають полегшити роботу аеропорту, що очікує на прибуття додаткових 100 літаків, які доставлять до Києва близько 20 000 уболівальників. Окрім злітно-посадкової смуги, для стоянок будуть також задіяні руліжні доріжки й військова зона аеродрому, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

У зв’язку з прогнозованим значним зростанням трафіку «Бориспіль» ввів спеціальні правила слот-координації рейсів в період із 25-го по 27 травня. Зокрема, пріоритет віддаватиметься додатковим рейсам, які виконуватимуться на літаках класу C (Boeing 737, Airbus A320). Невеликі літаки обслуговуватимуться за залишковим принципом.

Крім того, пасажирів додаткових рейсів перед вильотом до Києва повинні будуть забезпечити посадковими талонами зі зворотним напрямком для прискорення обслуговування в «Борисполі». Також на додаткових рейсах забороняється перевезення багажу.

Нагадаємо, що в день фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА-2017/2018 міжнародний аеропорт «Бориспіль» порине у свято спотингу (авіаційного фотографування).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 10:44 :48